Авто

Xiaomi створить електромобіль, який буде конкурувати з Apple і Tesla

Xiaomi

Компанія Xiaomi оголосила про плани випустити власний доступний електромобіль, який стане прямим конкурентом таким технологічним гігантам, як Apple і Tesla. Терміни створення поки не розголошуються, проте відомо, що курирувати проект буде глава бренду Лей Цзюнь.

За допомогою власного електромобіля Xiaomi планує вийти на ринок дорогих товарів. У той же час, майбутній електрокар безсумнівно буде виділятися своїми технологічними рішеннями.

Китайська компанія планує інтегрувати в свою модель багато зі своїх існуючих розробок. Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь буде особисто стежити, щоб проект йшов строго за планом.

Читайте також:  В автомобілях Toyota почали використовувати рослинний біопластик

Оскільки в сфері мобільних і носимих пристроїв Xiaomi значно поступається Apple в ціні, варто припустити, що майбутній електрокар компанії так само буде доступніше, ніж у конкурентів з Купертіно. Представники Xiaomi вже звернулися до таких китайських автовиробників, як NIO і BYD, яких планують залучити у власний проект.

Якщо переговори закінчаться успішно, робота над створенням електромобіля Xiaomi почнеться в найближчі кілька місяців. Однак в серію модель піде не раніше ніж, анонсований раніше Apple Car, дебют якого очікується не раніше 2027 року.

Джерело: 36kr