Авто

Шпигуни розкрили зовнішність оновленого Kia Cerato

шпигунська фотографія Kia Cerato

Kia Cerato четвертого покоління, що випускається з 2018 року, готується до планового оновлення. Його зовнішність вже розсекречена: TheKoreanCarBlog поділився шпигунськими знімками рестайлінгового седана, який вперше вдалося сфотографувати без важкого камуфляжу.

Як зазначає видання, новинку вдалося зняти під час зйомок рекламного ролика в Південній Кореї, де модель продається під індексом K3. Судячи з фотографій, дизайн Cerato пережив еволюційні зміни, характерні для середини життєвого циклу: він обзавівся іншим бампером і отримав іншу решітку радіатора, яка з’єдналася з оптикою з новим наповненням.

Читайте також:  Збірка Ford Mustang припинена через НП

На знімках також засвітилися 17-дюймові колісні диски зі свіжим дизайном. Корму седана сфотографувати не вдалося, але ймовірно, що ззаду оновлення обмежиться злегка підретушованим бампером і новою графікою ліхтарів.

За даними TheKoreanCarBlog, в салоні моделі з’явиться мультимедійна система зі збільшеним з восьми до 10,25 дюйма екраном, а також повністю цифрова приладова панель. З оновленням Cerato отримає і новий логотип південнокорейської марки, який дебютував раніше на цьому тижні на великому седані K8.

Більш рання шпигунська фотографія Kia Cerato

Чи планує Kia зміни моторної гами Cerato, поки невідомо. За попередніми даними, в неї може увійти нова 1,5-літрова «турбочетвірка» G4LH-5.