Авто

Відео: Toyota запустила віртуальний тур по виставці гоночних автомобілів

Toyota

Компанія Toyota представила віртуальний тур по своїй виставці, яка проходить в автомобільному музеї марки. В рамках проекту пропонується поглянути на історію спортивних досягнень марки: від першого гоночного автомобіля до сучасного боліда Формули-1.

Виставка Toyota Motorsport Biography: Everlasting Challenge Spirit проходить в Японії в режимі оффлайн. Однак через триваючі обмеження на перельоти, викликаних пандемією COVID-19, жителі інших країн не мають можливості дістатися до Країни висхідного сонця і відвідати автомобільний музей бренду.

Читайте також:  Honda показала перші фотографії нового Civic Type R

У зв’язку з цим, японці запропонували всім бажаючим зануритися в спортивну історію марки за допомогою віртуального туру.

Протягом декількох хвилин будь віртуальний відвідувач виставки може з усіх боків розглянути перший гоночний автомобіль Toyota Aichi, ралійний S30 Toyota Crown 50-х років минулого століття, а також спорткар 2000GT, встановив три світових рекорди швидкості, боліди Celica, що брали участь в гоночних серіях Ле-Мана і сучасний болід TF109, побудований для Формули-1.

Крім того, на виставці представлені три унікальних прототипи Toyota 7, створені в кінці 60-х років минулого століття.

Віртуальна подорож по автомобільному музею Toyota не дає можливості по-справжньому перейнятися духом спортивних успіхів марки. Однак в нинішніх умовах представники компанії постаралися зробити все можливе, щоб зарубіжні відвідувачі змогли зануритися в історію бренду. Виставка Toyota Motorsport Biography: Everlasting Challenge Spirit завершиться 11 квітня 2021 року.

Читайте також:  Створено дорожні знаки спеціально для безпілотних авто

Джерело: トヨタ博物館 / Toyota Automobile Museum / YouTube