Технології

Airbus зробить польоти більш екологічними за рахунок переходу на біопаливо

Airbus

Перш ніж нове паливо впровадять в повсюдне використання, пройде великий цикл випробувань і перевірок.

Французький аерокосмічний концерн Airbus спільно з німецьким центром авіації і космонавтики (DLR), а також виробником авіадвигунів Rolls-Royce Civil Aerospace і фінською паливною компанією Neste оголосив про початок проекту з випробування екологічно чистого авіаційного палива (SAF) в пасажирських перевезеннях.

Для цього в рамках роботи “викиди і вплив альтернативних видів палива на клімат” (ECLIF3) буде вивчено вплив біопалива на льотні характеристики літаків і рівень шкідливих викидів.

Читайте також:  Google Assistant навчився шукати iPhone і вручати «Оскара»

Цикл випробувань буде включати в себе наземні та льотні випробування з використанням літаючої лабораторії на основі далекомагістрального широкофюзеляжного дводвигунного пасажирського літака Airbus A350-900 з двигунами Rolls-Royce Trent XWB. Першою частиною тестів стали почалися в Тулузі випробування силових агрегатів на біопаливі, а в квітні повинен відбутися перший політ Airbus на SAF. На осінь намічені льотні тести з використанням літака-лабораторії Falcon 20-E, які дозволять прямо в повітрі заміряти рівень викидів лайнера на біопаливі.

Як відзначають в Airbus, в програмі роботи також значаться наземні випробування з вимірювання викидів твердих частинок, щоб вивчити, який вплив на навколишнє середовище надає використання біопалива на роботу аеропорту.

Читайте також:  Концепт сучасного провідника Windows 10 [ФОТО]

Крім того, фахівці порівняють рівень шкідливих викидів від SAF з викидами від традиційного авіаційного гасу і авіакеросину зі зниженим вмістом сірки. Біопаливо для проекту буде поставляти Neste, яка є світовим лідером з виробництва екологічно чистого авіаційного палива.

Додаткові вимірювання та аналіз для визначення характеристик викидів твердих частинок під час наземних випробувань будуть проводитися за участю фахівців Манчестерського університету Великобританії та Національної дослідницької ради Канади.

Раніше вже проводилися випробування авіадвигунів, що працюють на суміші гасу з біопаливом (від 30% до 50%), які підтвердили зниження утворення сажі. Зараз же планується перевірити можливість роботи літака на одному лише біопаливі (за заявою Neste, це дозволить знизити викидів парникових газів до 80% в порівнянні з використанням викопного палива) і оцінити можливість сертифікації лайнерів Airbus для польотів на SAF.