Технології

Пауербанк на колесах, який може живити весь будинок

Bluetti EP500

Бренд Bluetti представив два портативних акумулятора значної ємності-EP500 і EP500 Pro. На відміну від “кишенькових” пауербанків, вони здатні живити потужні домашні електроприлади і накопичувати енергію як за допомогою сонячних панелей, так і шляхом підключення до електромережі.

Новинки з синусоїдальним інвертором змінного струму отримали безпечний акумуляторний елемент LiFePO4 ємністю 5100 Вт/год з терміном служби до 6000 циклів. Заряджати пристрої можна не тільки від мережі, але і від сонячних батарей за допомогою MPPT контролера потужністю до 1200 Вт. Хоча EP500 і EP500 Pro важать 76 і 83 кілограми відповідно, вони мають чотири коліщатка, що дозволяють без праці переміщати їх по будинку або офісу. Розрізняються моделі значенням пікового навантаження: 4800 Вт для базового пристрою і 6000 Вт для Pro-модифікації.

Читайте також:  Повністю розкрито дизайн нового iPad mini 6

Bluetti EP500

На корпусі обох моделей передбачено 15 конекторів, включаючи чотири стандартні розетки змінного струму, Вхід PV, один порт USB Type-C на 100 Вт, чотири USB Type-A, два виходи 12 В (10 А) і один 12 в (30 а). Портативна електростанція також має дві великі Бездротові зарядні платформи для гаджетів з вихідною потужністю 15 Вт.

Крім того, Bluetti EP500 може служити джерелом безперебійного живлення, для чого його треба просто підключити до розетки — при скачках напруги або відключенні електрики він продовжить роботи в режимі пауербанка. Завдяки підтримці фірмової технології B-Lynk, пристроєм можна управляти за допомогою мобільного додатку.

Читайте також:  Рекордно біла фарба здатна замінити кондиціонери

На умовах краудфандингу вартість новинки стартує з позначки $2799.