Робота

Як спати до 9 ранку і заробляти мільйони: історії успішних сонь

Совы

Далеко не всі успішні люди прокидаються з першими променями сонця. Можна пізно вставати і процвітати в бізнесі.

То і справа нам на очі попадаються мудрі поради про те, що потрібно встигнути зробити з самого ранку, а також надихаючі історії успіху людей, початківців свій трудовий день на кілька годин раніше, ніж прості смертні.

Однак сови є і серед мільйонерів, і вони охоче розповідають про те, як їм вдається поєднувати пізні підйоми і успішний бізнес.

Прислухайтеся до себе

Висипатися важливіше, ніж вставати до певного часу. Якщо пік вашої продуктивності припадає на вечірні години, плануйте всі найважливіші справи на вечір і робіть їх з повною віддачею.

Коли я створював свою компанію, я болісно примушував себе вставати в 5, а іноді і в 4 години ранку. Через півроку життя в такому режимі я зрозумів, що такі ранні підйоми мені тільки шкодять. Коли мені вдається поспати 8-9 годин, я працюю в два рази продуктивніше.

Браян Клейтон (Bryan Clayton), генеральний директор компанії GreenPal, мільйонер, спить до 9 ранку

Починайте працювати, як тільки прокинулися

Крейг Вольф (Craig Wolfe), мультимільйонер і президент компаній CelebriDucks і Cocoa Canard, ділиться своїми секретами ефективної роботи: «Зазвичай я прокидаюся між 8:15, 9 ранку, але так як моя виробництво розташовується в інших часових поясах, мені доводиться працювати допізна. Щоб усе встигнути, треба чітко визначити час, коли ви зі стовідсотковою гарантією на зв’язку і доступні, а також виділити кожному виду діяльності спеціально відведений час. Наприклад, я можу і проспати, але з 9 ранку мені можна дзвонити, я відповім. Протягом дня у мене є спеціальні години, коли я відповідаю на дзвінки, працюю з пропозиціями або займаюся рекламою. Дуже важливо планувати час і не відступати від цього плану».

Грамотно розподіляйте робочий час

Неважливо, у котрій ви встаєте. Важливо, щоб у вас був правильний графік.

Кожен свій робочий день я завершую тим, що планую наступний. Тому з ранку я не можу витрачати час на те, щоб зібратися з думками і скласти списки справ.

Наташа Нельсон (Natasha Nelson), власниця багатомільйонного статку і компанії по виробництву іграшок Kauzbots, спить до 8-9 ранку

Грамотне планування робочого часу означає також розстановку пріоритетів. Будуйте свій графік таким чином, щоб головна роль в ньому відводилась тим справам, які приносять компанії найбільшу користь.

Створюйте стійкі системи

Успіх підприємства багато в чому залежить від безперебійної, бездоганно налагодженої роботи різних систем. Чим краще ви з цим впораєтеся, тим вища буде віддача, тим менше все буде залежати від вашої особистої участі.

Налагоджені системи і сильна команда дозволяють спати спокійно. Навіть якщо ви проспите, робота буде йти своєю чергою.

Мішель Сизм (Michele Scism), мільйонер, бізнес-консультант компанії Decisive Minds, прокидається в 8-9 ранку

Знайдіть час на себе

Живучи за зміщеним графіком, досить непросто знайти баланс між роботою і особистими справами. Але успіх — це не тільки робота. Наприклад, заняття спортом не тільки важливі для здоров’я. Вони також допомагають привести думки в порядок і підвищують продуктивність.

Пізні підйоми не означають, що ви не можете дозволити собі перерву на обід, кава-брейк, світські заходи або спілкування з близькими. Успіх неможливий без гармонійного поєднання всіх важливих сфер життя.

Щоб бути успішним, не обов’язково вставати затемна. Набагато важливіше отримувати максимальну користь з неспання, на які б години воно не доводилося.