Авто

Розкрито силует нового електричного концепт-кара Lexus

Ранні тизери електрокара Lexus

Компанія Lexus анонсувала прем’єру концептуального електричного фастбека, який першим серед усіх моделей марки отримає нову систему повного приводу Direct4. Новинку повністю розсекретять 30 березня 2021 року.

Назву шоу-кара все ще тримають в секреті, проте деякі подробиці про нього вже є. В основу концептуального електромобіля ляже платформа e-TNGA, електрична версія модульної архітектури TNGA (Toyota New Global Architecture). Судячи з нового тизеру, на якому можна розглянути силует новинки, це буде фастбек, причому зі значним дорожнім просвітом.

Читайте також:  Volvo показала новий логотип. Тепер він плоский

На більш ранніх зображеннях показали світиться напис Lexus на двері багажника, спойлер, тонкі світлодіодні задні ліхтарі, розташовані горизонтально, і дах, візуально розділену на два сегменти. Спереду встановлена оптикою складної форми і заглушка замість радіаторної решітки, яку вінчає логотип Lexus з підсвічуванням.

Ранні тизери електрокара Lexus

Фото: Lexus

Поки безіменний концепт першим отримає інноваційний повний привід Direct4: на кожній осі встановлять по електромотору, а інтелектуальна система буде безперервно контролювати рівномірний розподіл тяги між ними і забезпечувати гальмівне зусилля на всі чотири колеса.

Раніше в Lexus заявили, що система Direct4 Direct4 зможе адаптуватися як під конкретні дорожні умови, і «забезпечить кращі керованість і контроль, а також зниження рівня шуму». Більше технічних подробиць, у тому числі про електричну силову установку концепту, розкриють під час презентації. Тоді ж Lexus поділиться і серійними перспективами новинки.

Читайте також:  Mercedes-AMG анонсував прем'єру першого електрокара

Джерело: Lexus