Авто

Porsche Taycan безкоштовно зроблять швидшими і «розумнішими»

Porsche Taycan

Компанія Porsche підготувала для електрокарів taycan оновлення програмного забезпечення. Безкоштовний апгрейд зробить автомобілі швидшими і “розумнішими” за рахунок додавання нових функцій.

Минулої осені марка представила перше масштабне оновлення Taycan, яке стало доступним для електрокарів 2020 модельного року. Тепер електрокар у версії Turbo S прискорюється швидше: розгін до 200 кілометрів на годину займає на 0,2 секунди менше – 9,6 секунди.

Taycan, обладнані адаптивної пневмопідвіскою, з оновленням обзаведуться функцією Smartlift. Вона “запам’ятовує” розташування нерівностей на повторюваних маршрутах (наприклад, лежачих поліцейських) і автоматично збільшує дорожній просвіт.

Читайте також:  Xiaomi розповіла, коли запустить масове виробництво власних автомобілів

Ряд інших поліпшень стосується акумулятора і зарядки. Тепер Taycan вміє розраховувати рівень заряду, з яким добереться до пункту призначення, а також підкаже через Мобільний додаток, коли можна припиняти процес зарядки і відправлятися в дорогу.

З’явився режим, що зменшує потужність зарядки з 270 до 200 кіловат – це дозволяє знизити температуру акумулятора і запобігає ранній знос. Крім цього, в кінці нинішнього року можна буде дооснастити седани бортовим зарядним пристроєм потужністю 22 кіловат.

Porsche Taycan

Нарешті, навігатор Taycan тепер відображає більше інформації: наприклад, дані про дорожній рух з точністю для смуги, одержувані в режимі реального часу. У мультимедійній системі Porsche Communication Management доступні додатки для iPhone, включаючи Apple Podcasts. Інтеграція зі смартфонами на Android як і раніше не передбачена.

Читайте також:  У BMW 3-Series з'явилася решітка радіатора з підсвічуванням

Незважаючи на те, що оновлення стосується виключно програмного забезпечення, власникам все ж доведеться відвідати дилерські центри. У Porsche це пояснили турботою про безпеку: так як оновлення зачіпає силову установку і інші важливі системи автомобіля, Porsche необхідно переконатися, що електрокари повернуть власникам повністю справними.

Джерело: Porsche