Авто

Subaru зробить «найбільш позашляховий» Outback

Ранній тизер Subaru Outback Wilderness

Компанія Subaru опублікувала тизер особливої версії Outback, яка дебютує 30 березня 2021 року. Передбачається, що це буде перший автомобіль нової лінійки Wilderness, підготовлений для суворого бездоріжжя.

Фотографія, на якому частково відображений поріг Outback з масивною захисною накладкою, супроводжується коротким коментарем.

“Легендарний Outback-найпотужніший і надійний автомобіль в лінійці Subaru — – йдеться в повідомленні прес-служби марки. – Але що якщо ми пішли далі? Або вище? Будьте готові підняти свої пригоди на новий рівень з Outback в новому виконанні з ще більшими позашляховими можливостями”.

Читайте також:  Tesla почала брати підписку про нерозголошення з бета-тестерів автопілота

Можна розцінювати цей опис як натяк на появу в сімействі Outback нової, «найбільш позашляхової», версії. За попередніми даними, такий універсал відрізняється від звичайного збільшеним дорожнім просвітом (точні цифри автовиробник поки не наводить), доопрацьованою підвіскою, а також захисними накладками на арках і порогах.

Ранній тизер Subaru Outback Wilderness

Змін в силовій установці не передбачається. Швидше за все, Outback Wilderness буде комплектуватися стандартним мотором об’ємом 2,4 літра потужністю 264 кінські сили.

Джерело: Subaru