Технології

Samsung готує новий флагман з камерою на 200 Мп

Samsung

Нове повідомлення Samsung Exynos в Twitter викликало бурхливе обговорення серед фанатів бренду і не тільки. Компанія просто нагадала про можливості свого флагманського чіпсета, але для цього використовувався раніше не анонсований апарат.

У короткому відео розповідається про можливості флагманського процесора Exynos 2100. Спочатку мова йде про підтримку камер з роздільною здатністю до 200 Мп, що було оголошено разом з презентацією чіпа. Далі йдеться про підтримку шести камер. Для цього демонструється смартфон з чотирма модулями ззаду і двома спереду. Найцікавіше, що показаний апарат не схожий ні на один з існуючих в лінійці Samsung.

Якщо ж уважно придивитися, то в нижній частині відео можна помітити напис наступного характеру: «зображений пристрій є вигаданим». Іншими словами, це лише концепт, створений для даного ролика. Однак деякі користувачі все одно впевнені, що таким чином компанія натякає на дизайн майбутнього флагмана.

Читайте також:  Представлений Motorola Moto E20: Android Go і яскравий дизайн за € 100

Цікаво, що в коментарях до повідомлення можна знайти листування мобільного підрозділу Samsung і Samsung Exynos, де перші просять надіслати їм показаний прототип.