Авто

Dacia Spring вийде на європейський ринок з надзвичайно низькою ціною

Dacia Spring EV

Електричний кросовер Dacia Spring у Франції буде коштувати 16 990 євро або 12 403 євро з державною субсидією. Автомобіль має пробіг 230 км.

Модель матиме ще більший запас ходу, якщо їздити на ній виключно у місті, 305 км за циклом WLTP City. У Франції для вибору покупців буде три версії Spring: стандартна, для бізнесу, яка спрямована на покупців автопарку та послуги спільного використання автомобілів, а з 2022 року – Spring Cargo, який буде без заднього сидіння, щоб використовуватись як міський транспортний засіб.

Читайте також:  Ford збільшить автономність електрокара Mustang Mach-E

Про це повідомили у Motor1.
Останній запропонує максимальний об’єм вантажу 1100 літрів і зможе перевозити вантаж вагою 325 кг. Можливо це буде найдешевша версія, в яку встановлять непрозорі панелі замість задніх вікон.

Найдорожча версія Spring, що доступна у Франції, – це Comfort Plus за 18 490 євро, яка додає:

  • 7-дюймовий інформаційно-розважальний екран,
  • камеру заднього огляду
  • датчики паркування ззаду,
  • помаранчеві накладки в інтер’єрі та екстер’єрі,
  • запасне колесо,
  • металевий колір.

Ймовірно, найбільшою перевагою, цієї версії є пропозиція встановити додаткову розетку CCS за 600 євро, яка надає таким чином можливість швидкої зарядки автомобіля до 30 кВт.

Читайте також:  Skoda зупинила роботу двох чеських заводів

Dacia відкриє попередні замовлення у Франції з березня 2021 року, і перші машини, як очікується, будуть поставлені цієї осені. Варто зазначити, що державні субсидії для придбання електромобілів різняться залежно від країни. Наприклад, в Румунії екобілет знижує ціну на новий електричний автомобіль майже на 10 000 євро, тому, теоретично, Spring повинна коштувати там від 7000 євро.