Авто

Подивіться на гараж майбутнього з ліфтом і скляним дахом для електричного Hummer

Гараж для GMC Hummer EV

Американський архітектор Келлі Уістлер представила проект футуристичного гаража, розташованого в пустелі. Двоповерхова будівля оснащена ліфтом-подіумом, який дозволяє переміщати головний елемент інтер’єру-електричний пікап GMC Hummer EV.

За словами автора проекту, футуристичний Hummer Concept Garage знаходиться в пустелі. Однак при бажанні, двоповерхова будівля можна легко інтегрувати в міські умови. Інтер’єр гаража зберігає в собі візуальні елементи, що відсилають до дизайну електричного Hummer EV. У тій же стилістиці виконані ворота з підсвічуванням, а також прозорий дах. Завдяки ретельно підібраним матеріал обробки, електропікап гармонійно вписується в навколишній простір.

Читайте також:  В Dacia придумали, як утримати ціни на автомобілі на низькому рівні

 Гараж для GMC Hummer EV

Головним ноу-хау гаража є круглий ліфт, виконаний у вигляді подіуму. За допомогою електромоторів постамент здатний піднімати Hummer EV на другий поверх, який в проекті відведений під житлову зону. За задумом архітектора, подібне рішення дозволить жителям будинку по-справжньому насолоджуватися красою електропікапа, який стане невід’ємною частиною їхнього життя.

 Гараж для GMC Hummer EV

На даний момент амбітний проект існує виключно у вигляді віртуальної моделі. Чи буде футуристичний гараж втілений в життя, поки невідомо.

У вересні минулого року сімейна пара з Амстердама доручила архітекторам побудувати індивідуальний гараж, який одночасно став би виставковим залом для класичних Jaguar. Підсумком роботи фахівців стала трикутна будівля з асиметричним дахом і великими вікнами.

Читайте також:  В Японії з'явилося таксі, в якому можна поспати кілька годин і нікуди не їхати

Джерело: Robb Report