Технології

Високотехнологічний браслет дозволяє чіпати віртуальну реальність

TapID

Команда дослідників продемонструвала роботу технології TapID. Вона зможе розширити межі віртуальної реальності, забезпечивши високу точність визначення рухів користувача.

TapID стала результатом роботи вчених зі швейцарського дослідницького інституту ETH Zurich. Перший зразок представлений у вигляді браслета і здатний вловлювати вібрації, вироблені кожним пальцем, і перетворювати їх в цифрові сигнали.

Браслет оснащений двома акселерометрами і підсилює вібрації в момент їх проходження через кістки зап’ястя. Потік даних аналізується в реальному часі за допомогою ПЗ на основі машинного навчання.

Читайте також:  Інсайдери назвали «системні вимоги» AR-гарнітури Apple

Дослідники запевняють, що точність визначення набагато вище, ніж в існуючих прототипах на базі камер. В ході перших випробувань на 18 добровольцях вдалося довести ефективність технології. В майбутньому TapID можна використовувати не тільки в рамках окремого браслета, але і як частина інших носяться пристроїв.

Браслет

На відео показані деякі можливості застосування технології. Разом зі спеціальними окулярами можна створити віртуальний робочий стіл і навіть віртуальну студію. Система здатна точно розуміти, якого саме віртуального об’єкта стосується Користувач. При цьому можливості для творчості величезні, а придумати сценарії використання можуть виробники кінцевого обладнання та програмного забезпечення.

Читайте також:  Хакери вкрали вихідний код Twitch і дані про заробіток топ-стримерів

Джерело: siplab.org