Технології

Віртуальний будинок проданий за $ 500 000

Віртуальний будинок

Сучасна художниця і архітектор Кріста Кім продала віртуальний будинок, підписаний за допомогою блокчейн-технології NFT, за півмільйона доларів. Розрахунок проводився в криптовалюті: дівчина вірить в майбутнє цифрових токенів.

Цифрове мистецтво, створене за допомогою технології NFT, набирає популярність. Зовсім недавно на онлайн-аукціоні christie’s віртуальна картина Майка Вінкельманна була продана за $ 69 мільйонів.

На цей раз з молотка пішов 3D-об’єкт, що представляє собою житловий будинок. Його авторка Кріста Кім отримала за свою роботу 288 одиниць Ефіріума, що еквівалентно $500 000.

Читайте також:  Apple має проблеми з гарнітурою доповненої реальності

“Всі елементи меблів Mars House виконані із загартованого скла і тканин, з відновлюваних матеріалів, з моїми малюнками на кожній деталі. Я хочу, щоб цей простір продемонстрував мою пристрасть до медитативного дизайну, нового визначення авангардної розкоші в цифрову епоху”, – розповідає Крістіна Кім.

Художниця впевнена, що через деякий час всі люди переберуться в доповнену реальність, а подібні твори мистецтва стануть невід’ємною частиною нового світу. При цьому цифрові токени займуть місце татуювань, що виражають індивідуальність, статус і прихильність до модних течій.

Джерело: MSN