Технології

Інсайдер: NVIDIA випустить флагманську відеокарту для Майнінг

NVIDIA

Компанія NVIDIA готує до випуску нову відеокарту, яка стане «монстром для Майнінг». Про це заявив інсайдер під ніком Kopite7kimi — і додав, що новинка буде побудована на базі надпродуктивного графічного процесора GA100, що входить в сімейство Ampere.

На відміну від моделей, орієнтованих на ігри, топовий графічний процесор був розроблений в першу чергу для роботи з обчисленнями в складі робочих станцій і серверів. Наприклад, відеокарта NVIDIA A100 отримала 40 ГБ швидкісної пам’яті HBM2 і 6912 ядер CUDA.

Читайте також:  Qualcomm Snapdragon 888 Lite знизить ціну Android-флагманів

На жаль, джерело не наводить технічних характеристик майбутньої новинки. При цьому відомо, що хешрейт Ethereum при Майнінг на GeForce RTX 3090 становить до 120 MH/s, а з використанням більшої обчислювальної потужності він повинен відчутно зрости.

Крім того, графічний чіп A100 має менше енергоспоживання порівняно з геймерським флагманом, що в теорії підвищує його рентабельність при більш високій швидкості видобутку криптовалюти.

NVIDIA

Проте перешкодою для придбання майнерів майбутньої відеокарти може стати її ціна. У стандартному виконанні вона коштує близько €11 000 в залежності від регіону.