Технології

Xiaomi Mi Band 6 на першому реальному знімку

Неанонсований фітнес-трекер засвітився в базі даних європейського регулятора. Супровідний знімок підтверджує прийдешній реліз новинки і дозволяє оцінити її габарити і деякі особливості дизайну.

Згідно фотографії, зовні шосте покоління фітнес-трекера Xiaomi мало чим буде відрізнятися від попередника і також отримає кабель з магнітним кріпленням для зарядки аксесуара.

Xiaomi Mi Band 6

При цьому інсайдери приписують моделі Mi Band 6 безліч функціональних оновлень. Основним нововведенням в шостому поколінні популярного носимого пристрою, за чутками, стане можливість відповідати на повідомлення в WhatsApp, Telegram та інших месенджерах безпосередньо з фітнес-трекера за рахунок заготовлених варіантів відповідей.

Читайте також:  Офіційно: у Telegram з'явиться вбудована реклама

Крім того, гаджет імовірно отримає вбудований модуль GPS, датчик моніторингу рівня кисню в крові, підтримку Amazon Alexa в глобальній версії і 30 режимів тренувань.

Що ж стосується можливості безконтактної оплати за допомогою нового фітнес-трекера, вона буде доступна в китайській версії пристрою. Про підтримку NFC в моделі Mi Band 6 для світового ринку поки не повідомляється.

Очікується, що презентація Mi Band 6 відбудеться в кінці весни поточного року.