Технології

Швидкісний інтерфейс PCI-Express 6.0 вже втілили в залізі

PCI-Express 6.0

Компанія Synopsys випустила перше готове рішення на базі стандарту PCIe 6.0, який ще не представлений на ринку. Фішкою новітнього інтерфейсу стала рекордна пропускна здатність, вчетверо перевищує можливості актуальних рішень з шиною PCI-Express 4.0.

Synopsys PCIe 6.0

Представники компанії випустили спеціальний набір для розробників, що включає апаратні та програмні компоненти. Використовуючи контролер, мікросхеми і драйвери, замовники зможуть реалізувати підтримку PCI Express 6.0 в своєму обладнанні.

Читайте також:  Користувачі iOS витратили на YouTube $ 3 000 000 000

Крім пропускної здатності в 256 ГБ / с, новий стандарт має низькі значення затримки при передачі даних за рахунок контролера DesignWare, що забезпечує до 2 разів більшу продуктивність в порівнянні з однопоточною схемою.

Synopsys PCIe 6.0

Ще одна особливість інтерфейсу-підтримка технології MultiStream, що підвищує швидкість потоку даних. Очікується, що стандарт PCIe 6.0 почне активно впроваджуватися в комерційні рішення в третьому кварталі 2021 року, і в першу чергу торкнеться серверний сегмент, а після повної адаптації стане доступний і на ринку десктопного заліза.

Джерело: tomshardware.com