Авто

На дорогах України контроль за швидкісним режимом стане більш жорстким

Камера автоматичної фіксації

З 22 березня патрульні з TruCAM з’являться ще на 60 нових ділянках доріг, а ще на 12-ти будуть внесені зміни в роботу патрулів.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів Олексій Білошицький, перший заступник начальника патрульної поліції України.

Подивитися на карті розташування патрулів можна на сайті. Нові ділянки контролю швидкості за допомогою приладів TruCAM позначено червоним кольором.

Нагадаємо, що мобільні пристрої TruCAM патрульні використовують разом із камерами автоматичної фіксації. Окільки найбільш ефективно контроль за швидкістю руху досягається тільки під час об’єднання методів вимірювання.

Читайте також:  Nissan випробує інноваційну технологію утилізації електродвигунів. Відео

Нові ділянки для мобільних патрулів були визначені на підставі проведеного аналізу аварійності саме через часте перевищення швидкості.

Всього на дорогах України працюють 117 приладів TruCAM, а вимірювання будуть здійснюватися на 309 ділянках.

TruCAM

Також, за словами Олексія Білошицького, варто звернути увагу, що “про використання приладів вимірювання швидкості водія будуть попереджати відповідні дорожні знаки, в місці фіксації буде стояти службовий автомобіль із увімкненими синіми проблисковими маячками”.