Авто

BMW буде будувати всі автомобілі на одній платформі

BMW

Компанія BMW розробляє нову модульну платформу Neue Klasse, яка в майбутньому ляже в основу всіх моделей німецької марки – від електрокарів до гібридів і автомобілів з двигунами, що працюють на бензині або дизелі.

За інформацією Automotive News, Neue Klasse прийде на зміну нинішнім агрегатним базам UKL і CLAR.

У базовій конфігурації Neue Klasse-електрична задньопривідна платформа (можливий і повний привід), яку можна масштабувати, так що вона підходить як для компактних, так і для повнорозмірних автомобілів.

Читайте також:  Запах нового автомобіля підвищує ризик розвитку раку – вчені

Згідно з планами автовиробника, перехід на нова платформа дозволить до 2030 року довести частку електрокарів в модельній лінійці до 50 відсотків.

Поки ж компанія використовує дві платформи, UKL і CLAR. Перша була представлена ще в 2014 році, на ній побудовані компактні передньопривідні моделі, в тому числі марки MINI.

Архітектура CLAR з’явилася в 2015 році і лягла в основу автомобілів BMW із заднім і повним приводом, а також електрокарів iX3, i4 і iX.

Раніше стало відомо, що BMW не має наміру відмовлятися від розробки двигунів внутрішнього згоряння наступного покоління, незважаючи на прийдешнє посилення екологічних стандартів в Європі і перехід на Євро-7.

Читайте також:  Відео: найгірший краш-тест з результатом в нуль зірок

Джерело: Automotive News