Авто

Глава Porsche назвав модель, яка залишиться без ДВС в останню чергу

Porsche 911

Глава Porsche Олівер Блюм назвав модель, яка позбудеться двигунів внутрішнього згоряння (ДВС) в останню чергу. Переклад на електротягу не загрожує Porsche 911: на думку Блюма, уявити культову дводверку без бензинового двигуна неможливо.

У бесіді з CNBC Олівер Блюм назвав Porsche 911 “символом бренду” і не виключив, що “дев’ятсот одинадцятий” ніколи не перейде на електротягу цілком.

Топ-менеджер Porsche дав зрозуміти, що якщо розмістити тягові акумулятори в задній частині кузова, то керувати автомобілем буде неможливо, а традиційна схема з батареєю між осями позбавить 911 індивідуальності.

До 2030 року тільки у 20% випущених Porsche не буде електромотора, причому здебільшого негібридними моделями будуть варіації «дев’ятсот одинадцятих».

Однак це не означає, що у Porsche 911 електрифікованої версії не з’явиться зовсім: в компанії давно працюють над спортивною гібридною силовою установкою, і в серійному 911 Hybrid будуть використані технічні рішення від лемановського спортпрототипа 919 Hybrid.

Щоб максимально продовжити життєвий цикл бензинових моделей, в Porsche інвестують десятки мільйонів доларів в синтетичне паливо. Вуглець-нейтральні метанол і бензин будуть використовуватися в гоночних автомобілях і на заходах Porsche Experience.

Джерело: CNBC