Авто

Екс-чемпіон Формули-1 відродить культове тюнінг-ательє

Дженсон Баттон

Екс-чемпіон Формули-1 Дженсон Баттон разом з компаньйонами відродить культове тюнінг-ательє Radford. Бізнес-партнери британця на батьківщині відомі не менше: це дизайнер Марк Стаббз, юрист Роджер Бель і телеведучий Ант Анстед. Планується, що Radford повернеться до витоків, тобто буде займатися коучбілдінгом.

Британське ательє Radford було засноване в 1948 році, і в 1950-і роки зробило собі ім’я на доопрацюванні Bentley і Rolls-Royce. Пізніше в майстерні взялися за модернізацію MINI, причому проект виявився настільки вдалим, що кастомні малолітражки від Radford придбали всі музиканти The Beatles!

Читайте також:  Renault Duster отримає семимісну версію Grand

На початку 1960-х вироби Radford купували зірки шоу-бізнесу, видатні спортсмени і аристократи, але в другій половині десятиліття справи пішли не настільки вдало, і в 1966 році майстерня збанкрутувала.

Дженсон Баттон заявив, що бренд Radford привабливий і престижний для всіх, хто цінує автомобілі. Саме чемпіон світу 2009 року буде займатися доведенням і випробуваннями нових автомобілів, а також візьме на себе роль посла Radford. Ант Анстед стане керуючим ательє, а Марк Стаббз-куратором дизайнерського підрозділу.

Перша нова модель Radford буде розсекречена протягом декількох тижнів. Всі подробиці проекту тримаються в секреті, але очікується, що виріб буде поєднувати неперевершену розкіш, безпрецедентний рівень персоналізації і сучасні технології.

Читайте також:  В Україні водії зможуть заробляти на порушниках ПДР – Геращенко

Джерело: Autocar