Технології

Gucci випустила віртуальні кросівки за реальні гроші

Gucci

Схоже, що відомий бренд Gucci вирішив нагадати про себе на тлі раптового попиту на різний цифровий контент. Італійський будинок моди випустив віртуальні кросівки, які будуть служити своєму власникові вічно, але побачити їх можна тільки на екрані смартфона.

Gucci славиться дорогим одягом, аксесуарами та інший люксової продукцією, дозволити яку собі можуть небагато. На цей раз бренд вирішив стати ближче до народу, виставивши на продаж кросівки за цілком демократичні $12. Єдина проблема криється в форматі взуття, адже воно доступне тільки на смартфоні за допомогою встановленого додатка.

Читайте також:  Розробник подав позов до Apple на астрономічні $ 200 000 000 000

Gucci

Віртуальні кросівки стали плодом спільної роботи модного дому Gucci і білоруської компанії Wanna, що займається створенням додатків з використанням технології доповненої реальності. Купити пару віртуального взуття можна в одній з двох програм: Gucci або Wanna Kicks.

Що цікаво, в першому кросівки доступні за 318 гривень, в той час як білоруське ПЗ дозволяє стати власником віртуальної взуття всього за 239 гривень. Після покупки модне взуття можна приміряти за допомогою доповненої реальності, націливши камеру смартфона на свої ноги.

“Через п’ять або, можливо, десять років значущу частину доходів модним брендам будуть приносити цифрові товари. Наша мета як компанії полягає в тому, щоб фактично замінити фотографії продуктів чимось більш привабливим і наближеним до шопінгу в офлайні”, — заявляють представники Wanna.