Авто

Jeep пояснив, чому у позашляховиків Wagoneer немає фірмового значка

Grand Wagoneer

Глава компанії Jeep розповів, чому нові флагманські позашляховики Wagoneer і Grand Wagoneer позбулися фірмової емблеми — замість традиційної назви марки їх кузова прикрашає позначення моделі.

Як відомо, у прийдешніх флагманів Jeep відсутній традиційний логотип у вигляді назви марки. Як розповів в інтерв’ю виданню Motor Trend глава компанії Jeep Крістіан Меньє, це зроблено спеціально.

Топ-менеджер пояснив, що значок Jeep новим позашляховикам просто не потрібен, так як розміщена на кузові напис Wagoneer говорить сама за себе — так само як і дизайн у фірмовому стилі марки. Аналогічний прийом використовує, наприклад, і Ford на таких культових моделях, як Bronco і Mustang.

Читайте також:  В Англії побудували гібридний позашляховик з запасом ходу 7000 кілометрів

Зовнішність позашляховиків майже повністю запозичена у однойменного концепту, показаного восени минулого року. На відміну від нього, фірмова решітка радіатора з сімома прорізами позбавлена підсвічування.

Незграбні риси кузова ріднять нові автомобілі з оригінальним Wagoneer. Один від одного дві новинки відрізняються дизайном радіаторної решітки, оформленням бамперів, найменуванням моделі на передній і задній дверях, а також розташуванням напису Wagoneer на фронтальній частині: в залежності від версії вона знаходиться на капоті або у верхній частині решітки.

Крім того, дорожча і розкішна модель Grand Wagoneer рясно прикрашена хромованою обробкою: у неї є U-подібні вставки, що підкреслюють форму бічних вікон, а також додатковий декор спереду і ззаду. Вартість Wagoneer в США стартує з 59 995 доларів, Grand Wagoneer — з 88 995 доларів.