Авто

Ще одна Tesla на повному ходу врізалася у вантажівку

Tesla Model Y

Білий кросовер Tesla Model Y на одному з перехресть в Детройті пізно вночі проігнорував червоний сигнал світлофора і на великій швидкості врізався у вантажівку з напівпричепом, застрягши під ним.

Як повідомляє видання Automotive News, електричний кросовер Tesla Model Y о 3:20 ночі промчав на червоний сигнал світлофора на одному з перехресть міста Детройт американського штату Мічиган і врізався у вантажівку з напівпричепом.

Електрокар застряг перед колесами причепа і фура протягла його по дорозі ще кілька метрів, перш ніж зупинилася. На щастя, обидві людини в кросовері залишилися живі, але 21-річна пасажирка знаходиться в критичному стані — за її життя борються лікарі в місцевій лікарні.

Водій також був госпіталізований. Помічник начальника Департаменту поліції Детройта Девід Левеллі повідомив, що основною причиною аварії було ігнорування сигналів світлофора і значне перевищення швидкості.

Крім того, у водія виявилася призупинена дія водійського посвідчення. Тепер поліції Детройта спільно з Національним управлінням з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) належить розібратися в тому, чи був включений автопілот або електромобіль все ж рухався під контролем водія.

За словами Левеллі, експерти, які вивчають інформацію з бортового комп’ютера Model Y, поки схиляються до другої версії. Водієві в такому випадку загрожує звинувачення в необережному водінні із заподіянням тяжкої шкоди здоров’ю, що є кримінальним злочином. Також йому пред’явлено звинувачення у водінні з призупиненими “правами”.