Фінанси

4 принципи фінансового успіху

Фінансовий успіх

Багато хто не розуміє, як працюють фінанси, і продовжують заробляти гроші заради грошей. Ключові принципи особистого фінансового успіху допоможуть досягти багатства в перспективі.

1. Заробляйте гроші з певною метою

Ви повинні знати, навіщо вам гроші, до того, як вони у вас з’являться. Гроші не приносять щастя, з ними просто зручніше. Успішні люди мають цілком певні великі цілі. Заробляння грошей для них не самоціль. Для них гроші — інструмент.

Жоден мільйонер не заробляв гроші заради грошей. Ілон Маск вкладав зароблене за PayPal у власні проекти. Якщо б його метою були просто гроші, він би ніколи не досяг успіху.

Можливо, зараз у вас немає ідеї, навіщо вам потрібні гроші. Як тільки вона з’явиться, зміниться ваше фінансова поведінка і ставлення до грошей. Якщо ваша мета — гроші, ви відчуваєте жадібність. Жадібність заважає руху грошей, відштовхує їх.

2. Не заважайте вільному руху грошей

Багатство будується на здоровій циркуляції грошей, а не на заощадженнях. Чим більше у вас є, тим більше потрібно вкласти. Це правило фінансування прийшло, схоже, зі світу спорту. Чим більше ви їсте, тим більше повинні рухатися, щоб отримати кращий результат. Ви їсте, тренуєтеся, стаєте кращими і сильнішими. Коли ви збираєте і тримаєте про запас, тут же підтягуються паразити, висмоктуючі вашу енергію і ресурси.

Будьте щедрі і вкладайте в людей і те, у що вірите. Не закривайте двері, щоб потоки багатства могли вільно циркулювати.

3. Вкладайте в свої цінності

Немає в світі нічого, що може існувати самостійно, без вкладень, у тому числі і грошових. Гроші правлять світом, як би сумно це не звучало. Якщо ви не будете вкладати в те, що вам дорого, це зробить хтось інший — людина або компанія. Вакуум заповниться обов’язково.

Читайте також:  9 товарів для будинку, на яких точно варто заощадити

У 90-х американська мережа Walmart купувала товари в інших країнах і використовувала дешеву робочу силу по всьому світу. Компанія стала багатою, але потенційні клієнти, у яких Walmart не вкладала, поступово перестали купувати, їм просто не на що було це робити. Компанії довелося змінитися.

Її конкурент, Costco, вів справи за іншими принципами. Менеджери з увагою ставилися як до співробітників, так і до самої компанії. Ставлення Costco впливало на життя місцевого співтовариства.

Справа не в тому, хто поганий, а хто хороший. Обидві моделі сильні, але тільки одна з них співвідноситься з законами збереження енергії. Закони природи діють і стосовно кожного, хочеться того чи ні.

Читайте також:  9 товарів для будинку, на яких точно варто заощадити

Вкладайте душу і кошти в те, у що вірите і що вам дорого. Ви самі створюєте оточення та світ. Любіть і поважайте його, і він відповість тим же.

Час — друг сильних і ворог слабких.

Уоррен Баффет, американський підприємець, один із найбагатших людей у світі

4. Працюйте і вірте в себе

Фінансовий успіх — це не про хвастощі і позерство. Це не вчинки заради заздрості оточуючих. Це не речі, нав’язані рекламою або чужою думкою, не вибір «бо всі так роблять», не життя заради неробства.

Фінансовий успіх — це віра, що все потрібне ви обов’язково отримаєте. Це віра у свої сили і здібності досягти мети. Ви нікому не повинні, вам ніхто не повинен. Якщо ви берете гроші в борг, то тільки для збільшення власної фінансової ефективності і можливості брати участь у житті інших людей.

Читайте також:  Як жити безбідно і щасливо: 7 порад від фінансових експертів

Ми отримуємо те, чого досягли самі. Коли ви відчуєте, що успіх не так близький, як здавалося, коли доведеться засукати рукави і гарненько попрацювати, ви на вірному шляху.

Використовуйте всі шанси, які дає доля. Ніхто не принесе бажане на блюдечку.

Інвестування потребує часу, дисципліни і терпіння. Неважливо, наскільки великі таланти або зусилля. Деякі речі вимагають часу. Не можна створити дитину за один місяць, використовуючи відразу дев’ять вагітних жінок.

Уоррен Баффет, американський підприємець, один із найбагатших людей у світі

В реальності часу знадобиться ще більше. Буде важче, ніж ви думали. Не зупиняйтеся, продовжуйте працювати над навичками, і нагорода прийде.