Технології

Дрон для спецназу розбиває вікна і відкриває двері [ВІДЕО]

LEMUR drone

Компанія BRINC Drones представила тактичний військовий дрон для проведення спецоперацій. LEMUR не тільки оснащений камерою нічного бачення, але і вміє пробиратися в закриті приміщення і вести переговори з підозрюваними.

Незважаючи на розвиток технологій, спецназівці, як і раніше, продовжують штурмувати будівлі з терористами, наражаючи на небезпеку життя — свої і заручників. На допомогу борцям зі злочинністю прийшли інженери BRINC Drones. Їх новий дрон під назвою LEMUR володіє цілим набором просунутих функцій, котрі здатні вирішувати безліч тактичних питань без участі людини.

Читайте також:  Корпуси суден виявилися основними джерелами мікропластика в океані

Головною особливістю апарату стане 13-сантиметрове лезо з вольфраму. Воно обертається зі швидкістю 30 000 оборотів в хвилину, що дозволяє розбити загартоване скло автомобіля і вже точно впоратися зі звичайними вікнами. LEMUR важить трохи менше чотирьох з половиною кілограмів, тому після зіткнення не здатний втриматися в повітрі, але готовий продовжити роботу відразу ж після падіння.

Крім вибивання вікон безпілотник також вміє відкривати двері, але тільки якщо вони вже прочинені. Управління дроном здійснюється через захищений канал зв’язку, а відео з вбудованої камери подається в спеціальні окуляри віртуальної реальності, щоб оператор міг точно оцінити ситуацію. За допомогою мікрофона можна вести переговори зі злочинцями.

Читайте також:  Розумна підлога вміє виробляти енергію при ходьбі по ній

Повний комплект коштує $ 8999, але про продаж дрона приватним особам нічого не повідомляється.

Джерело: BRINC Drones