Авто

Peugeot презентував для Європи модифіковані 3008 та 5008

3008 Roadtrip

Peugeot презентував для Європи нові модифіковані версії Roadtrip для моделей 3008 та 5008. Вони отримали різні кольори дизайну та додаткове обладнання.

3008 Roadtrip можна замовити у блакитних Celebes Blue та Vertigo Blue, перламутрово-білому Mother-of-Pearl White та червоному Ultimate Red. Останні два доступні також для 5008 Roadtrip, і він ще має коричневий Copper Brown. Про це повідомляє Carscoops.

Моделі прикрашені спеціальними логотипами видання “Roadtrip” на передніх крилах, які також відображаються всередині на килимках. Варіанти спеціальних версій двох кросоверів мають:

Читайте також:  Завод BMW простоює понад тиждень через страйк робітників

  • пороги зі сталі, що не ржавіє,
  • синтетичну шкіру та алькантару з контрастною стрічкою,
  • алюмінієві педалі,
  • обладнання Allure Pack Equipment,
  • обладнання Easy Package з асистентом паркування та 360-градусними камерами,
  • обладнання Grip Control, що покращує зчеплення.

Також наявні попередження про сонливість, допомога в сліпих зонах, попередження про виїзд зі смуги з втручанням рульового управління. Крім того, є електричні задні двері, бездротова зарядка смартфона та зчеплення з причепом. 5008 Roadtrip ще пропонується з третім рядом сидінь у стандартній комплектації.

Окрім звичайного сімейства ICE, яке відповідає найновішим європейським стандартам викидів, Roadtrip 3008 2021 року можна замовити з одним із двох вставних гібридних силових агрегатів.

Читайте також:  Дощ знижує ефективність електронних систем безпеки автомобілів

AWD Hybrid4 300 e-EAT8 поєднує мотор PureTech потужністю 200 к.с. з двома електродвигунами, що розвивають 110 к.с. та 112 к.с. 2WD Hybrid 225 e-EAT8 має бензиновий агрегат PureTech потужністю 180 к.с. та електродвигун потужністю 110 к.с.