Авто

Porsche витратить мільярд євро на декарбонізацію виробництва

Porsche Taycan Cross Tourismo

Про перехід до CO₂-нейтрального виробництва вже оголосили Audi, Mercedes-Benz і Volvo. Як правило, вони називають терміни 2040-2050 рік. Компанія Porsche тим часом має намір закінчити декарбонізацію вже до 2030-го, причому вона охопить весь ланцюжок поставок.

Обидва німецькі заводи Porsche — в Лейпцигу і Цуффенхаузені-вже стали CO₂-нейтральними, і працюють на енергії з відновлюваних джерел і біогазі. Наступним кроком компанії стане переклад на екологічні рейки постачальників, особливо тих, що випускають батареї для електрокарів.

Читайте також:  Honda показала перші фотографії нового Civic Type R

У найближче десятиліття вони теж перейдуть на “зелену” енергетику, а самі осередки до того моменту будуть переробляти на 90 відсотків. До того ж, в акумуляторах скоротиться кількість забруднюючих речовин, наприклад кобальту.

До 2030 року сума інвестицій в декарбонізацію перевищить мільярд євро. Їх витратять на установку вітрогенераторів, сонячну енергетику та інші заходи по боротьбі зі змінами клімату — зокрема, виробництво синтетичного палива.

За словами глави Porsche Олівера Блюма, вони не мають наміру купувати квоти У інших виробників, і спробують уникнути викидів вуглекислого газу скрізь, де це можливо.

Вже зараз компанія може похвалитися тим, що новий Taycan Cross Turismo — це перший CO₂-нейтральний автомобіль на всьому періоді експлуатації.

Читайте також:  Tesla очолила рейтинг задоволеності покупців поза заліком

Ще раніше стало відомо, що майбутні батарейні моделі німецької марки будуть використовувати осередки з кремнієвим анодів замість графітового — це дозволить підвищити щільність енергії в чотири рази і збільшить швидкість зарядки.

Спочатку акумулятори почнуть застосовувати в клієнтських гоночних програмах і на лімітованих електромобілях, а вже потім черга дійде і до масових машин.