Авто

BMW продовжить розробляти ДВС, незважаючи на жорсткі еконорми

BMW M3

Незважаючи на посилення екологічних норм і агресивні плани з електрифікації, BMW не відмовиться від розробки двигунів внутрішнього згоряння наступного покоління. Адже на машини з ДВС, за прогнозами марки, в найближчі років десять все ще припадатиме половина продажів.

Про плани компанії повідомив головний виконавчий директор BMW Олівер Ципсе, причому зробив це відразу ж після того, як стало відомо, що розробку нових ДВС припинила Audi.

Читайте також:  Skoda запропонувала використовувати для обробки автомобілів буряк і очерет

В Інгольштадті рішення пояснили впровадженням стандартів Євро – 7 і великими фінансовими вкладеннями, але запевнили, що під нові норми будуть адаптовані існую агрегати. Повністю ж відмовитися від машин з паливними моторами Audi планує до 2035 року.

У BMW ж вважають, що попит на автомобілі з ДВС буде залишатися стійким протягом багатьох років. Так, до 2030 року на них все ще припадатиме половина продажів марки. Тому робота над агрегатами нового покоління продовжиться.

Тим часом глава з досліджень Daimler Group Маркус Шефер впевнений, що Євро-7 зробить продаж машин з ДВС в Європі практично неможливою, і потрібно бути готовим до цього.

Запасний план-це розвиток лінійки електромобілів. До кінця року BMW виведе на ринок кросовер iX і ліфтбек i4. А до 2023-го компанія охопить машинами на електротязі 90 відсотків ринкових сегментів.

У 2025 році з’являться так звані моделі Neue Klasse, які забезпечать дальність пробігу на рівні машин, оснащених паливними двигунами останнього покоління. Ці автомобілі будуть засновані на новій архітектурі з модульними силовими установками, в тому числі водневими.