Авто

Mercedes-Benz планує зняти з продажу седан CLS

Mercedes-Benz CLS

Компанія Mercedes-Benz планує подальші скорочення модельної лінійки на американському ринку: першим кандидатом на припинення продажів є «чотирьохдверне купе» CLS.

Як повідомляє видання Automotive News з посиланням на власні джерела в Mercedes-Benz, компанія планує зняти з продажу на американському ринку стильний седан CLS. Можливою причиною є незадовільні результати продажів моделі – вона змушена конкурувати з більш доступним співлатформенним седаном E-Class і більш спортивним ліфтбеком AMG GT 4-Door.

Слідом за ним з ринку США можуть піти купе і кабріолет E-Class, але чи буде це в найближчому майбутньому або після закінчення життєвого циклу поточних моделей, поки невідомо. На пенсію вже відправлені купе і кабріолет S-Class, родстер SLC, а майбутнє купе і кабріолета C-Class нового покоління також знаходиться під питанням.

Читайте також:  В Англії побудують дорогу з «невбиваним» асфальтом

Головний операційний директор Mercedes-Benz Маркус Шафер раніше анонсував “значні зміни” в модельному ряду. За його словами, для розширення “електричної” лінійки EQ доведеться неминуче скорочувати поточні витрати і прощатися з тими чи іншими нішевими моделями.

Перш за все — з деякими купе і кабріолетами, які, за словами топ-менеджера, продаються настільки малим тиражем, що було б куди розумніше перенаправити зусилля в області досліджень і розробок на більш перспективні і рентабельні моделі. Повністю відмовлятися від дводверок «Мерседес» не буде, але основні зусилля будуть спрямовані на електрокари.