Політика

Суд заарештував майно та акції Мотор Січі

Мотор Січ

Майно підприємства передано в управління АРМА. Мотор Січ продовжить працювати, запевнили в СБУ.

Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на майно і 100% акцій підприємства Мотор Січ. Про це в суботу, 20 березня, повідомляє прес-служба СБУ.

Майно підприємства передано в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) з обов’язковим визначенням керуючої компанії, яка має державну форму власності.

Читайте також:  Туреччина заявила про нейтралітет між Україною і РФ

В СБУ нагадали, що здійснює досудові розслідування щодо Мотор Січі за двома напрямками:

  •     за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 і 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної і підривної діяльності на користь РФ);
  •     за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212 і 364 Кримінального кодексу України. У ньому досліджуються порушення законодавства при первинній приватизації і подальшій незаконній концентрації акцій.

“Йдеться не тільки про долю одного підприємства, а про те, наскільки держава здатна захистити власні інтереси. Адже збереження українського Мотор Січі – питання національної безпеки”, – заявив глава СБУ Іван Баканов.

Читайте також:  Два мільйони пенсіонерів отримують менше 2 тисяч гривень

Зазначається, що підприємство продовжить роботу відповідно до вимог чинного законодавства, зі збереженням робочих місць та виконанням зобов’язань в рамках виробничих замовлень.