Технології

Реалістичний концепт складного смартфона від Apple [ФОТО]

Iphone flip

Ентузіасти показали в новому концепті можливі ключові особливості iPhone з гнучким дисплеєм. Серія якісних рендерів цікава тим, що на них iPhone витриманий в стилістиці актуального покоління iPhone 12.

У гаджета плоскі бічні грані і присутній Класичний виріз на дисплеї під датчики і динамік. При цьому екран пристрою передбачає вигин рівно посередині в горизонтальній орієнтації. Примітно, що на тильній стороні зображений мініатюрний дисплей з округленими кутами.

За задумом авторів концепту, він буде використовуватися для відстеження повідомлень, а також зйомки селфі на основну камеру. До слова, модуль основної камери включає три датчика, розміщених так само, як у iPhone 12 Pro.

Читайте також:  Дефіцит напівпровідників досяг рекордних значень

Особлива конструкція петель забезпечує відсутність щілини між половинками в складеному стані. За повідомленням інсайдерів, Apple активно розробляє подібний механізм, який витримує не менше 100 тисяч циклів складання/розкладання.

Крім того, американська компанія, якщо вірити звітам мережевих інформаторів, планує використовувати спеціальне захисне скло, яке збереже гнучку матрицю від пошкоджень навіть при занадто частих складаннях.

Якщо припустити, що подібна модель дійсно з’явиться на прилавках, то її вартість навряд чи буде нижче $1500, а на розробку піде до півтора років.

Джерело: Letsgodigital