Технології

Apple розробила надточний підекранний сканер Touch ID

Touch ID

Apple запатентувала новий тип датчика підекранного сканера відбитків пальців. Згідно з опублікованою документацією, Touch ID наступного покоління отримає нову структуру, завдяки якій його швидкість і точність спрацьовування помітно зростуть в порівнянні з попередніми розробками компанії.

Згідно з патентом під назвою «виявлення відбитків пальців під дисплеєм на основі позаосьового кутового світла», Apple використовує модифіковану версію оптичного сканера замість ультразвукової моделі.

Патент Touch ID

Документ описує роботу системи, яка здатна виявляти світло через екран пристрою. За рахунок його заломлення за допомогою спеціальної решітки, як стверджує вендор, буде поліпшена контрастність відбитка.

Читайте також:  Дизайн Apple iPhone SE 3 показали на якісних рендерах

Датчики зображення, у свою чергу, перетворять світло на електричні сигнали для автентифікації користувача. При цьому в патенті наголошується, що сенсор нового типу буде мати максимально компактні розміри. Компанія також згадує використання лінз Френеля в якості одного з елементів конструкції майбутнього сенсора.

Очікується, що описаний в патенті датчик може з’явитися вже в серії смартфонів iPhone 13, але виробник цю інформацію ще не підтвердив.