Авто

В Україні введуть нові тести для отримання водійських прав

дорога

В Україні у квітні теоретичні іспити для отримання водійських прав складатимуть за новими тестами. Їх можна попередньо пройти на сайті Головного сервісного центру МВС.

Чотири місяці тому центр запустив “Банк екзаменаційних питань з ПДР”. Викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі досі активно надають свої пропозиції до екзаменаційних питань із підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. За цей час надійшла загалом 91 ініціатива. Про це повідомили на сайті ГСЦ МВС.

Врахувавши пропозиції та зміни в законодавстві, ГСЦ оновив екзаменаційні білети для складання іспиту. З 6 квітня майбутні водії складатимуть тести за новими білетами. Усі зміни внесуть в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений на сайті центру.

Читайте також:  Найпотужніший серійний Ford не стане кабріолетом

Зазначається, що теоретична частина іспиту містить нові та цікаві дорожні ситуації, з якими часто стикаються водії. Це має допомогти новачкам оперативніше ухвалювати правильні рішення за кермом. Усі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті.

Сервісні центри МВС продовжують збирати пропозиції до питань за напрямами ПДР, будови та експлуатації транспортних засобів, основ безпечного водіння та прав у сфері дорожнього руху, надання першої медичної допомоги.