Авто

Власник Ferrari, рік чекав суперкар, розбив його через шість годин після покупки

Ferrari F8 Tributo

Житель Німеччини придбав новий Ferrari F8 Tributo за 360 000 євро (приблизно 12 000 000 мільйонів гривень за поточним курсом). Через шість годин після покупки чоловік потрапив в серйозну аварію, в результаті якої суперкар, який він чекав майже рік, не підлягає відновленню.

43-річний житель Німеччини близько року очікував, коли в дилерському центрі з’явиться чорний Ferrari F8 Tributo в необхідній йому комплектації. Вартість суперкара склала 360 000 євро (приблизно 12 000 000 мільйонів гривень за поточним курсом).

Читайте також:  Tesla виплатить 137 мільйонів доларів колишньому співробітнику через расизм

Під час покупки чоловік не надав значення тому, що на купе стояли літні покришки. Через всього шість годин експлуатації новоспечений власник “Феррарі” перевищив швидкість, не впорався з керуванням і потрапив в серйозну аварію на автобані.

Ferrari занесло в бетонний відбійник і від удару відірвало заднє колесо. Крім того, суперкар попутно в’їхав в мікроавтобус і протаранив ще одне загородження.

В результаті аварії вся передня частина F8 Tributo виявилася повністю знищена. Завдяки подушкам безпеки, що спрацювали, водій купе не постраждав, проте порадіти новому суперкару він навряд чи встиг.

Ferrari F8 Tributo, що став наступником 488 GTB, представили в 2019 році. Суперкар отримав 3,9-літровий V8 з двома турбонагнітачами потужністю 720 кінських сил і 770 Нм. До “сотні” купе розганяється за 2,9 секунди. Максимальна швидкість-340 кілометрів на годину. У Росії F8 Tributo можна придбати за попереднім замовленням за 17,5 мільйона рублів.