Авто

Електричний Porsche Macan поділиться технологіями з Audi Q6 e-tron

Audi e-tron

Глава Audi Маркус Дюсманн підтвердив, що в 2022 році на ринку з’явиться нова модель Q6 e-tron. Її побудують на платформі PPE, а основні вузли і агрегати вона розділить з електричним Porsche Macan EV, повідомляє AutoExpress.co.uk.

Електричний кросовер Audi Q6 e-tron стане однією з перших моделей в лінійці марки, яку побудують на архітектурі Premium Platform Electric (PPE), спільній розробці Audi і Porsche.

У лінійці Audi новий кросовер займе поки порожню нішу між Q4 e-tron і e-tron, а за габаритами буде порівнянний з Q5. Очікується, що Q6 e-tron запропонують з установкою потужністю близько 470 кінських сил, а в перспективі може з’явитися і 636-сильна RS-версія.

Читайте також:  У Ford не виключили появи Bronco в Європі

Збірку Q6 e-tron організовують на заводі Audi в Інгольштадті, виробничі потужності якого адаптують під випуск електромобілів. Поруч з існуючим підприємством також планується побудувати завод з випуску акумуляторів.

Раніше стало відомо, що нинішнє покоління бензинових і дизельних моторів Audi стане останнім. Автовиробник згортає розробку нових ДВС через прийдешнє посилення екологічних стандартів в Європі і введення Євро-7.