Технології

Установка Android-додатків з Google Play стане швидше

Google Play

Компанія Google анонсувала функцію оптимізації установки Android-додатків з фірмового магазину. Нововведення дозволить не тільки прискорити процес, але і заощадити місце на внутрішньому накопичувачі гаджета, а також збільшити час автономної роботи призначених для користувача пристроїв.

Зазвичай завантажуються з Google Play додатки встановлюються одним ємним пакетом, часто з цілим рядом незатребуваних пакетів. Включення режиму оптимізації дозволить Google визначити найпопулярніші функції додатків.

Вивчивши пріоритети великої кількості користувачів, компанія зможе оптимізувати структуру самого софта – при скачуванні з Google Play в першу чергу будуть запускатися ключові компоненти програми.

Читайте також:  Роботизований протез навчили відчувати дотики

Таким чином, запустити потрібну програму власник гаджета зможе швидше, а установка некритичних компонентів продовжиться у фоновому режимі в міру їх затребуваності. Очікується, що такий підхід заодно знизить навантаження на залізо і поліпшить автономність мобільних пристроїв.

Google запевняє, що за допомогою включення функції, компанія не збирає ніяких особистих даних про Користувача, а також інформацію про контент, завантаженому в додаток. При бажанні вони зможуть відключити режим оптимізації в меню налаштувань Google Play. Дата доступності нововведення буде оголошена компанією пізніше.