Технології

AMD «підгледіла» у NVIDIA, як поліпшити графіку в іграх

AMD

Віце-президент AMD анонсував фірмову технологію апскейлінга зображення для поліпшення продуктивності відеокарт при запуску ігор у високій роздільній здатності.

Топ-менеджер заявив, що чекати появи «червоної» альтернативи NVIDIA DLSS залишилося вже недовго, а заодно назвав платформу, на якій AMD FidelityFX Super Resolution з’явиться першою.

За словами Скотта Херкельмана, зараз фахівці компанії активно працюють над фінальною фазою тестування технології FidelityFX Super Resolution. Примітно, що на відміну від рішення NVIDIA, вона не використовує машинне навчання через відсутність у відеокарт на архітектурі RDNA тензорних ядер.

Читайте також:  Користувачі iPad mini 6 поскаржилися на проблеми з дисплеєм

У зв’язку з цим компанії потрібно більше часу на запуск, щоб підготувати «стартовий майданчик» не тільки для споживачів, але і для розробників.

Спочатку нова технологія, що отримала абревіатуру FSR, буде реалізована тільки на платформі PC. Відбудеться це, за запевненням топ-менеджера, вже в 2021 році. Надалі компанія має намір зробити її відкритою і кросплатформенною.

На жаль, детальна інформація про конкретні моделі графічних процесорів з підтримкою Fidelityfx Super Resolution не розголошується.