Авто

BMW розкрила зовнішність електричного лифтбека i4

BMW i4

На щорічній прес-конференції BMW Group представлений електричний ліфтбек i4. Поки без подробиць, але їх обіцяють розкрити в найближчі тижні. На ринок модель вийде в декількох версіях. Найбільш “далекобійна” зможе проїжджати до 590 кілометрів.

Ринковий дебют BMW i4 відбудеться до кінця року. П’ятидверка Gran Coupé буде доступна в декількох версіях, в тому числі M Performance з установкою потужністю 390 кіловат, або 530 кінських сил.

Найшвидший i4 зможе розганятися до “сотні” за чотири секунди, а самий далекобійний проїжджати без підзарядки 590 кілометрів по циклу WLTP. Максимальна швидкість, як і у кросовера iX, буде обмежена 200 кілометрами на годину.

Читайте також:  Tesla може випустити бюджетну модель без керма і педалей

Тим часом зовні i4 виглядає як нинішня» четвірка ” BMW, у якій також з’явиться п’ятидверна версія Gran Coupé. Однак сині акценти і вертикальні повітроводи з боків переднього бампера зближують електрокар і з iX3.

BMW i4

Салон же, судячи з усього, буде як у iX-тобто там ми побачимо, як мінімум, вигнутий екран Curved Display і мультимедійний комплекс iDrive восьмого покоління. Випускати ліфтбек будуть на заводі в Мюнхені з використанням виключно енергії гідроелектростанцій.

BMW i4

Первістка нового сімейства електрокарів, кросовер iX, теж почнуть продавати в цьому році. Заявлені дві версії: iX xDrive40 і iX xDrive50. Ціна в Німеччині – від 77 300 і 98 000 євро відповідно. У 2022-му електрокар привезуть до Росії. Всього ж до 2023 року BMW охопить електромобілями 90 відсотків ринкових сегментів, а в 2025-му з’являться так звані моделі Neue Klasse, які забезпечать дальність пробігу на рівні машин, оснащених паливними двигунами останнього покоління.