Технології

Набагаті розробники додатків будуть менше платити Google

Google Play

Компанія оголосила про перехід на новий тариф для софтмейкерів, що публікують програми в Google Play – 15% замість 30%. При цьому пільгові умови мають обмеження – вони діють тільки на перший зароблений $1 мільйон на рік при продажу цифрової продукції на майданчику Google.

У разі перевищення зазначеної суми розмір комісії піднімається до колишніх 30%. Цей крок, за словами Google, допоможе розробникам з невисоким доходом більше вкладати в розвиток своїх продуктів. Примітно, що знижка на перший мільйон доступна навіть для тих компаній, річний заробіток яких стабільно перевищує зазначену суму.

«Це кошти, які можуть допомогти розробникам у критичній фазі їх зростання за рахунок найму більшої кількості інженерів, поповнення свого маркетингового персоналу, збільшення ємності серверів і багато чого іншого», — пояснила Google.

Читайте також:  Tesla прибрала перемикач передач. Як керувати автомобілем? [ВІДЕО]

Нововведення передує тому, що у вересні цього року Google зажадає від усіх розробників Android-додатків обробки всіх платежів виключно через фірмовий майданчик. Раніше на схожих умовах комісію для творців мобільних програм знизила і компанія Apple.