Технології

Samsung не закриває лінійку Note. Але є і погана новина

Samsung Note

Крапку в інтернет-суперечках навколо майбутнього популярної лінійки поставив глава мобільного підрозділу компанії Донг Джин Ко. Він заявив, що бренд не має наміру ставити хрест на фірмовій серії — однак і її шанувальникам не варто поспішати з апгрейдом торішніх моделей.

На минулих зборах акціонерів топ-менеджер заявив, що в 2021-му компанія не буде випускати нові пристрої серії Galaxy Note. В якості альтернативи користувачам буде запропонована модель Galaxy S21 Ultra, яка дебютувала в січні цього року і отримала підтримку стилуса S Pen.

Таким чином, можливість використання електронного пера перестала бути ексклюзивною особливістю серії Note. Проте в плани вендора не входить повна відмова від розробки нових моделей серії.

Читайте також:  Олімпійські медалі з смартфонів виявилися низької якості

“Справа не в тому, що ми не будемо випускати нові продукти. Терміни [релізу] можуть відрізнятися, але в наступному році ми готуємося продовжити серію”, — заявив Донг Джин Ко.

Згідно з недавніми звітами інсайдерів, наступними великими релізами компанії можуть стати Galaxy Z Fold3 і розкладачка Galaxy Z Flip2, анонс яких очікується в липні. Поки невідомо, чи планує бренд випустити в поточному році який-небудь інший флагман.