Авто

Audi припиняє розробку нових двигунів

Audi

Глава Audi Маркус Дюсманн оголосив, що автовиробник припиняє роботу над двигунами внутрішнього згоряння — нинішнє покоління бензинових і дизельних моторів стане останнім. У розмові з виданням Automobilwoche він пояснив, що рішення пов’язане з посиленням екологічних стандартів в Євросоюзі: в 2027 році європейські країни перейдуть на Євро-7.

За словами Дюсманна, перехід на Євро-7 “надзвичайно обмежує двигуни внутрішнього згоряння”, при цьому “перевага з точки зору екології виявиться мінімальною”, так що немає сенсу витрачати ресурси на розробку силових агрегатів нового покоління, які б відповідали посиленим вимогам. Автовиробник сконцентрується на адаптації існуючих моторів до нових директив по викиди.

Параметри майбутнього стандарту Євро – 7 ще тільки належить затвердити. Передбачається, що граничні викиди оксиду азоту (NOx) скоротять з нинішніх 80 міліграмів за кілометр до 30. В даний час це величина допустимої похибки сучасних портативних вимірювальних приладів.

До кінця 2021 року Audi планує показати дві новинки. Першим розсекретять серійний електрокар Q4 e-tron, його прем’єра відбудеться вже в квітні. Слідом на ринку з’явиться гібридна модифікація кросовера Q5.

У майбутньому Audi продрожит розширювати лінійку електромобілів-до e-tron, Audi Q4 e-tron і e-tron GT додадуться підключені A6 і A7, а до 2035 року автовиробник повністю перейде на випуск машин з електричними силовими установками.