Технології

Michelin перетворить кукурудзу і рис в автомобільні шини

Michelin

Шинники шукають можливості зробити свою продукцію більш екологічною для природи.

Компанія Michelin відома не тільки як творець популярного кулінарного гіда, але і в першу чергу як виробник покришок. Сучасні шини французької марки складаються з більш ніж 200 компонентів, які ідеально підібрані для взаємодії один з одним, забезпечення збалансованої продуктивності з точки зору безпеки, комфорту і зниження впливу на навколишнє середовище.

Але цього Michelin мало і компанія має намір якщо не відмовитися повністю від широкого спектру різних сімейств матеріалів, включаючи натуральний каучук, синтетичний каучук, метал, текстиль, армуючі агенти (технічний вуглець, діоксид кремнію і т.д.), пластифікаторів (наприклад, смол), а також сірки для вулканізації, але знайти більш безпечні для природи аналоги цих матеріалів.

Читайте також:  Павло Дуров звинуватив Apple і Google в стеженні і цензурі

Наприклад, бутадієн-ключовий компонент синтетичних каучуків, використовуваних для виробництва шин — зараз отримують з нафти, а хочуть робити з біомаси (деревних відходів, рисового лушпиння, кукурудзяної соломи і т.д.).

З відслужили своє покришок планують витягувати технічний вуглець, а також ширше використовувати вторинний ПЕТ-пластик і переробляти полістирол.

Над новим проектом-зробити покришки Michelin до 2050 року на 100% екологічно безпечними — працюють більше 6000 чоловік по всьому світу і ряд компаній-партнерів. Axens і IFP Energies Nouvelles межах проекту BioButterfly намір робити бутадієн з рисового лушпиння і кукурудзяної соломи, в Pyrowave готові постачати регенерований стирол з переробленого полістиролу (з нього роблять харчові контейнери, пластикову упаковку та баночки для йогурту), в Carbios займуться технологіями отримання регенерованого текстилю з пластикових ПЕТ-відходів, а Enviro стане виробляти технічний вуглець з перероблених покришок.