Технології

Apple iPhone 12 успадкував відому проблему iPhone 5 [ФОТО]

Apple iPhone 12

Як виявилося, разом з плоским дизайном новий флагман бренду отримав і фірмову «болячку» класичної моделі. Мова про якість фарбування пристрою на бічних гранях корпусу. Вперше проблема була помічена ще в сімействі iPhone 5, але в новому поколінні гаджетів Apple вона проявила себе трохи інакше.

За повідомленням словацького порталу Svetapple, куплений в листопаді 2020 року червоний iPhone 12 використовувався тільки в прозорому футлярі і рідко бував на вулиці. При цьому в області розміщення камери пристрою грань корпусу помітно знебарвилася, хоча з інших сторін забарвлення не змінилася. Власники “дефектного” iPhone 12 запевняють, що гаджет не потрапляв в агресивне середовище, і захисний чохол з нього не знімали.

Як виявилося, це не одиничний випадок такого роду. Повідомлення про аналогічну проблему з’являлися і на офіційному форумі Apple. При цьому користувачі також скаржилися на схожі симптоми у моделей iPhone 11 і iPhone SE (2020), незалежно від їх забарвлення.

Деякі власники “вигорілих” смартфонів стверджують, що зверталися в службу підтримки Apple з проханням замінити пристрій. Але компанія, посилаючись на косметичний дефект, який не впливає на функціональність iPhone, не задовольнила вимоги користувачів. Самі представники бренду ситуацію поки не прокоментували.

Читайте також:  Експерти DxOMark оцінили фронтальну камеру Apple iPhone 13

Джерело: 9to5mac.com