Авто

Volkswagen знизить вартість батарей для електрокарів

Volkswagen Power Day

Група Volkswagen провела перший Power Day, де розкрила технологічну дорожню карту для батарейних систем і зарядної інфраструктури. За планом виробника, до кінця десятиліття в Європі запрацюють шість фабрик з виробництва акумуляторів, а вартість за кіловат-годину впаде нижче 100 євро.

Однією з цілей своєї стратегії Volkswagen бачить зниження вартості батарей шляхом їх спрощення та уніфікації. Осередки нового зразка, повністю розроблені власними силами, з’являться в 2023 році, а вже до 2030-го їх будуть використовувати на 80 відсотках електрокарів.

Читайте також:  “Школа” і “зона для таксі”: в Україні з’явиться нова розмітка (Фото)

Подальше зменшення ціни (до 50% в початковому і до 30 в середньому сегменті) забезпечать оптимізація форми осередків, впровадження інноваційних методів виробництва і переробки. В кінцевому рахунку це призведе до того, що вартість кіловат-години впаде нижче 100 євро (зараз близько 120).

Крім того, в середині цього десятиліття Volkswagen очікує появи перших зразків твердотільних батарей. Очевидно, комерційних. Надійність поставок акумуляторних осередків і модулів забезпечать шість «гігафабрик» сумарною річною потужністю 240 гігават-годин.

Перші запустяться в шведському Шеллефтео (зосередиться на випуску преміум-осередків) і німецькому Зальцгіттері (масовий сегмент) — причому обидві будуть отримувати електрику з відновлюваних джерел. Місця для побудови інших ще обговорюються.

Читайте також:  Xiaomi створить електромобіль, який буде конкурувати з Apple і Tesla

Інший пріоритетний напрямок діяльності Volkswagen-розвиток мережі зарядних станцій. До 2025 року в неї увійдуть 18 000 терміналів, а інвестиції в розгортання складуть 400 мільйонів євро.

Ставки зроблені не тільки на Ionity, але і на стратегічні партнерства з BP( Великобританія), Iberdrola (Іспанія) і Enel (Італія) — але це в Старому Світі. По той бік Атлантики Volkswagen буде співпрацювати з Electrify America, в Китаї-з CAMS.

Ще один анонс пов’язаний з електромобілями на платформі MEB: c 2022 року вони навчаться повертати електрику назад в мережу. Таким чином власників машин хочуть “відв’язати” від загальних енергомереж, давши їм можливість заощадити і попутно знизити викиди вуглекислого газу. При цьому компанія має намір виступити постачальником комплексних послуг: тобто крім машин, вона ще буде поставляти двонаправлені волл-бокси і системи управління електроенергією. Технологія масштабована, її можна використовувати і в житлових комплексах, і на комерційних об’єктах, уточнюють в Volkswagen.