Політика

Україна готова реагувати на військові провокації РФ – Міноборони

Донбас

Україна готова запобігти будь-якій ескалації з багатьох напрямів, заявив заступник міністра оборони України.

Україна готова запобігти будь-яким подальшим військовим провокаціям Російської Федерації проти власного суверенітету і територіальної цілісності, заявив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко. Про це в понеділок, 15 березня, пише Укрінформ.

Про це він заявив під час віртуальної дискусії під егідою брюссельського Центру європейської політики (ЕРС), яка була присвячена сьомій річниці з дня незаконної окупації Росією Криму.

Читайте також:  ВР прийняла закон про олігархів у другому читанні

“Україна готова запобігти будь-яким подальшим загрозам для нашої територіальної цілісності і суверенітету. Ми всі розуміємо, який бойовий потенціал має Росія і які військові сили вона вже зосередила на окупованому півострові. Але водночас ми робимо все, що можемо, шляхом військових заходів і з використанням національних ресурсів, щоб запобігти будь-яким проявам подальшої агресії з південного напрямку в бік України. Ми здійснимо всі адекватні заходи для того, щоб захистити український народ і українську землю”, – зазначив Петренко.

Він підкреслив, що Україна усвідомлює, яка концентрація російських військ в окупованому Криму і яка концентрація таких сил на континентальній частині Росії, які потенційно можуть бути використані для загрози національним інтересам України і її безпеки, якщо в Кремлі буде прийняте таке політичне рішення.