Технології

Розроблено високотехнологічний прозорий екран [ВІДЕО]

Залізна людина

Китайські фізики розробили прототип унікального прозорого дисплея. За якістю зображення він нічим не поступається традиційним екранам. А ще його можна використовувати для створення просунутих розумних окулярів, що дозволить переглядати будь-яку інформацію без необхідності доступу до смартфону або телевізору.

Сама по собі технологія прозорих екранів не нова і вже активно використовується багатьма компаніями. Навіть Xiaomi випустила прозорий телевізор. Проте розробка китайських інженерів з Університету Цзілінь в Чанчуні може зробити прорив у цій галузі.

Читайте також:  На ринку ПК зафіксоване рекордне за 20 років зростання

Технологія

Вони продемонстрували роботу прототипу, здатного виводити на скляну прозору поверхню кольору і текст з високою контрастністю. Доступні блакитний, пурпурний, жовтий, червоний, зелений, рожевий, фіолетовий і сірий.

Крім того, заявлена можливість швидкого переходу від повністю прозорого до чорного.

Така технологія цілком може стати основою для нового покоління розумних окулярів. Однак поки дослідникам належить вирішити проблему швидкості відтворення, оскільки показник зміни картинки на нинішньому прототипі становить 1 секунду.

На думку вчених, щоб технологія сприймалася користувачем природно, потрібно домогтися швидкості перемикання не менше ніж 30 разів на секунду.