Технології

США скасували санкції проти Xiaomi за рішенням суду

Xiaomi

Незабаром після внесення Xiaomi в санкційний список компанія подала позов на американські відомства. Розглянувши претензію китайського бренду, суд погодився з його доводами і скасував рішення адміністрації США про заборону на володіння його акціями для американських інвесторів.

За повідомленням прес-служби вендора, 12 березня суд США заборонив Міністерству оборони визнавати Xiaomi в якості компанії, пов’язаної з китайськими військовими, і робити на підставі цього відповідні дії.

В рамках гарантованих забезпечувальних заходів суд в повному обсязі і з негайним набранням рішення в силу постановив скасувати обмеження на покупку громадянами США цінних паперів Xiaomi і вимога до них про відкликання своїх інвестицій в компанію відповідно до виданого раніше указу президента США.

Читайте також:  Sony представила датчики камер з «можливостями очей людини»

Xiaomi заявила, що рішення присвоїти їй статус «військової» було необдуманим, з чим погодився і суддя. Вендор також нагадав про свій статус публічної компанії з незалежним менеджментом, яка пропонує побутову електроніку виключно для цивільного та комерційного використання.

Xiaomi також продовжить наполягати на тому, щоб суд заявив про незаконність попереднього рішення адміністрації США і домігся його беззастережного скасування. Нагадаємо, згідно з початковим Указом інвестори були зобов’язані вивести свої активи з потрапили в чорний список компаній до 11 листопада 2021 року.

Джерело: Bloomberg