Технології

Новий Chrome для Android вимагає багато оперативної пам’яті

Chrome

Компанія Google випустила 64-розрядну версію Chrome для Android-пристроїв. Нова збірка браузера стала не тільки швидше, але і більш вимогливою до заліза. Зокрема, для її запуску потрібно значний обсяг оперативної пам’яті і порівняно свіжа версія операційної системи.

Апдейт доступний тільки для смартфонів, які мають не менше 8 ГБ ОЗУ, а також працюють під управлінням ОС Android 10 і новіше. Якщо пристрій підтримує всі зазначені вище вимоги, користувач може легко перевірити, чи оновився Chrome на його пристрої. Для цього в адресному рядку браузера потрібно ввести “chrome://version” і натиснути Enter.

Chrome 89

До переваг 64-бітних додатків можна віднести підвищену продуктивність за рахунок використання більшого обсягу оперативної пам’яті, поліпшену безпеку, знижене енергоспоживання і підтримку функцій, недоступних на 32-бітних пристроях.

Читайте також:  Тім Кук пообіцяв «покарати» інсайдерів за злив даних про новинки Apple

Ще в 2019-му Google висунула до розробників вимогу про підтримку додатками для Android-пристроїв 32-і 64-розрядної архітектури. У серпні поточного року в Google Play будуть завантажуватися тільки 64-бітові додатки. Існуючі 32-розрядні збірки залишаться доступні для завантаження, але високопродуктивні процесори ARM будуть підтримувати тільки 64-бітні програми.