Авто

Подивіться на інтер’єр автомобіля з вбудованою ігровою приставкою

General Motors

General Motors опублікував комп’ютерний ескіз інтер’єру, зроблений одним з дизайнерів концерну – замість звичної приладової панелі і центральної консолі автомобіль обладнали ігровою консоллю.

З розвитком технологій автономного водіння автомобільні дизайнери все частіше стали зображати інтер’єр автомобіля без традиційних органів управління.

За відсутності керма, педалей та інших важелів салон наповнюють різні гаджети для приємного дозвілля під час поїздки — зрозуміло, на автопілоті.

General Motors, наприклад, показав виконаний одним з дизайнерів концерну ескіз, на якому у всю ширину передньої панелі розташувався телевізор — очевидно, висувний, а під ним залишилося місце для великої полиці для різних речей.

Читайте також:  Nissan випробує інноваційну технологію утилізації електродвигунів. Відео

Причому до телевізора підключена ігрова приставка, щоб, за задумом дизайнера, коротати час, поки автопілот везе пасажирів в пункт призначення.

Lexus нещодавно показав седан IS, побудований з урахуванням побажань геймерів сервісу Twitch. На стелю автомобіля нанесли акриловий шар зі вставками, що імітують краплі дощу, і встановили підсвічування з багатобарвними світлодіодами.

На заднє скло можна вивести будь-яке зображення, а решта — затемнити, щоб світло не заважало грі. Головною особливістю став вигнутий дисплей на передній панелі, під яким встановлена висувна геймерська клавіатура з підсвічуванням, а для бажаючих пограти в приставку є контролер.

У багажнику сховали потужний комп’ютер з відеокартою MSI Gaming GeForce, а водійське крісло оснастили функцією вібрації.